zz Takmatik aracınızı kişiselleştirmek ve özelleştirmek için en çok tercih edilen parçalardan biridir. Otomobil plaka aksesuarları arasında genellikle plaka çerçeveleri, plaka altı koruma parçaları ve plakalıklar bulunur. Aracınızın plaka tasarımında değişim yaratmak istiyor ve plakanızı daha şık, estetik ve farklı hale getirmek istiyorsanız, oto plakalık çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Plaka aksesuarları farklı özelliklerde ve farklı tasarımlarda üretilir.
Takmatik model plaka altlığı; Moblen hammaddesinden üretildiği için gövde kısmında esneklik ve kırılmazlık özelliği vardır. Yazı ve reklam bölümü; ABS hammaddesinden üretildiği için parlak ve şık durmaktadır. Plakalık İmalatını yaparken en çok dikkat edilen hususlardan kırılmasına çok dıkkat edıyoruz. Size en kalitesini en uygun fiyata vermeyi ilke haline getirdik

BİRTAY PLAKALIK İMALATI

Plakalık Toplu Alımlarda

Plakalık Fiyatları

www.hitpromosyon.com İmalatcı Firma Ayrıcalığı

firyatları Promosyon Baskılı Promosyon , Altlığı,  fiyatları,  imalatı, plastik  , oto plaka altlığı, oto istanbul, Çok sayıda reklam ile Araçlarda şirketinizi veya etkinliğinizi kolayca tanıtın,
logonuzu görüntülemenin ve maksimum pozlamayı elde etmenin mükemmel yoludur.
Otomotivciler, Tamirciler, Şirketler ve çok daha fazlası için harikalar. Biz seçim için özelleştirilmiş geniş bir seçim var.
Üretim  konusunda Firmamız 14 yıllık tecrübesi ve kemikleşmiş kadrosu ile hizmet veren firmamız genel anlamda kendi imalatların üzerinde durmayı hedeflemiştir. Plakalik.com.tr Olarak sizlere kaliteyi ucuza vermeyi hedef haline getirdik. Siparişlerinizde adet ve renklerinizi belirtiniz.
Daha fazla ürün ve harika fikirler için mağazamıza göz atın.