Plakalık modelleri

 Plakalık modelleri Promosyon Baskılı  Toptan Promosyon Plaka Altlığı, fiyatları, imalatı, plastik oto plaka altlığı, istanbul, Çok sayıda reklam ile  Araçlarda şirketinizi veya etkinliğinizi kolayca tanıtın.         Plakalık, logonuzu görüntülemenin ve maksimum pozlamayı elde etmenin mükemmel yoludur. Otomotivciler, Tamirciler, Şirketler ve çok daha fazlası için harikalar. Biz seçim için özelleştirilmiş Plakalık için  geniş bir seçim var. Daha fazla ürün ve harika fikirler için mağazamıza göz atın. Hit Promosyon Olarak sizlere kaliteyi ucuza vermeyi hedef haline getirdik. Siparişlerinizde adet ve renklerinizi belirtiniz.

Hakkımızda

         Toptan Plakalık Promosyon İmalat , ruhsat kabı, oto kokusu, toptan üretimini yapan firmamız son yıllarda rağbet gören promosyon ürünleri arasında marka bilinirliğini arttırmasıyla birçok kurumsal başarıya imza atmıştır.         Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda rakebet gücü ile kaliteyi birleştiren hitpromosyon yılbaşı promosyon ürünleri dışında Cam şişe oto kokusu, Sprey Oda Kokusu, ve Cam kavanoz araba kokusu uygun fiyatlarımız ve modellerimiz ile piyasada 2018 yılı ortalarında istenilen hedeflere yaklaşmıştır. Üretim konusunda 14 yıllık tecrübesi ve kemikleşmiş kadrosu ile hizmet veren firmamız genel anlamda kendi imalatların üzerinde durmayı hedeflemiştir.  Bize Ulaşınız    Beylikdüzü Fabrikamıza Bekleriz.

Siparişlerinizde adet ve renklerinizi belirtiniz.
, ruhsat kabı, oto kokusu,üretimini yapan firmamız son yıllarda rağbet gören promosyon ürünleri arasında marka bilinirliğini arttırmasıyla birçok kurumsal başarıya imza atmıştır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda rakebet gücü ile kaliteyi birleştiren hitpromosyon yılbaşı promosyon ürünleri dışında Cam şişe oto kokusu, Sprey Oda Kokusu, ve Cam kavanoz araba kokusu uygun fiyatlarımız ve modellerimiz ile piyasada 2018 yılı ortalarında istenilen hedeflere yaklaşmıştır. üretim konusunda 14 yıllık tecrübesi ve kemikleşmiş kadrosu ile hizmet veren firmamız genel anlamda kendi imalatların üzerinde durmayı hedeflemiştir.